Koktajl z bananów, szpinaku i nasion chia

Koktajl z bananów, szpinaku i nasion chia jest uznawany za jeden ze zdrowszych i pożywnych koktajli.
Powodem są składniki banany wszystkim znane ale nie wszyscy wiedza że zawierają duże ilości potasu powinny go stosować osoby z nadciśnienie.

Szpinak często stosowany w kuchni zapobiega nowotworom i posiada wiele witamin potas, żelazo i kwas foliowy. nasiona chia są żródłem energii poprawiają pracę mózgu i koncentrację, daje uczucie sytości, zawiera duże ilości wapń, cynk i żelazo. Składnik mało rozpowszechniony z ogromną mocą działania. Dodatek do takiego koktajlu to szczypta cynamonu. Połączenie tych składników tworzy nie powtarzalny smak i poprawia samopoczucie na resztę dnia. Proponowana z samego rana. Możliwość przygotowania na zimno w upalne dni.
Po przestudiowaniu informacji o składnikach stwierdzamy z czystym sumieniem że Koktajl z bananów, szpinaku i nasion chia jest najbardziej polecanym posiłkiem który zapewni nam same pozytywne działania polecany od najmłodszych lat do prawidłowego rozwoju i zdrowego trybu życia.

Zdrowa Wiola

Miłośniczka przyrody, propagatorka zdrowego stylu życia. Na co dzień pracuje jako weterynarz. Po pracy tworzy autorskie przepisy kulinarne.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kalkulator bmi
Witamy na stronie twoje-bmi.pl. Znajdziesz u nas kalkulator bmi, kalkulator kalorii, przepisy kulinarne i liczne porady dietetyczne. Kalkulator bmi będzie przydatny w ustaleniu prawidłowej masy ciała i stosunku wagi do wzrostu.